Usługi zdalne

W tym wyjątkowym czasie i w odpowiedzi na aktualną sytuację w kraju związaną z pandemią koronawirusa i zaleceniami ograniczania kontaktów bezpośrednich, jednocześnie rozumiejąc, że w pewnych sytuacjach pomoc psychologiczna musi być udostępniona stale, przygotowałam tymczasowe rozwiązania techniczne pozwalające na prowadzenie spotkań i terapii w formie zdalnej.

Szanowni Państwo – proszę miejcie na uwadze, że nie jest to rozwiązanie idealne i nie w każdym przypadku będzie możliwe do zastosowania. Decyzja o tym, czy ta forma spotkań jest dopuszczalna zawsze ostatecznie będzie należała do mnie jako psychologa prowadzącego. Zanim zdecydujesz się na opcję online – koniecznie proszę najpierw o kontakt telefoniczny (+48 500 399 942) i potwierdzenie takiej możliwości.

Jak się przygotować do spotkania online?

  1. Skontaktuj się ze mną telefonicznie i ustal termin spotkania (czyli dokładnie tak, jak odbywało się to do tej pory)
  2. Zastanów się i zarezerwuj sobie czas oraz spokojne, zaciszne miejsce, w którym będziesz mieć możliwość swobodnej rozmowy przy użyciu telefonu lub komunikatora Skype (polecam stosować zestawy słuchawkowe).
    Czasem takim miejscem może być nawet wnętrze samochodu lub np. park. Ważne, aby zapewnić sobie swobodę w rozmowie i przestrzeń do wyrażania emocji.
  3. Dokonaj płatności jeszcze przed naszym spotkaniem za pomocą specjalnie uruchomionej bramki płatniczej. Taka forma usprawnia proces rozliczeń księgowych jednocześnie dając wygodę przy użyciu szybkich przelewów online lub BLIK. Wcześniej proszę zapoznać się z Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną.
  1. W ustalonym terminie skontaktuję się z Tobą z użyciem uzgodnionej wcześniej formy połączenia (telefon, skype). Moja nazwa profilu Skype to: psycholog-agnieszka.
    Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, jeżeli godzina spotkania lekko się przesunie. Na pewno zadzwonię.